قران کریم:
۞در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ ۞
Friday, 3 December , 2021
امروز : جمعه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۰ - 28 ربيع ثاني 1443
  پرینتخانه » کشکول تاریخ انتشار : 25 جولای 2019 - 4:31 |

یهود و رسانه۳

بسم رب الراسخون بخش ۳ :یهود و رسانه آغاز یک سلطه سلطه یهود بر رسانه و تبلیغ برای کابلا فقط به فوتبال منحصر نمی شود و البته این نکته را نمی توان از کنار آن به راحتی گذشت که استفاده یهود از ورزش های محبوبی مثل فوتبال منحصر به تبلیغ برای کابالا نمی شود.در کتاب […]

یهود و رسانه۳

بسم رب الراسخون

بخش ۳ :یهود و رسانه

آغاز یک سلطه

سلطه یهود بر رسانه و تبلیغ برای کابلا فقط به فوتبال منحصر نمی شود و البته این نکته را نمی توان از کنار آن به راحتی گذشت که استفاده یهود از ورزش های محبوبی مثل فوتبال منحصر به تبلیغ برای کابالا نمی شود.در کتاب تلمود کتاب مقدس یهودیان آمده که مردم را به برنامه هایی مثل فوتبال، کشتی و بسکتبال سرگرم کنید تا در باره مسائل مربوط به آن صحبت کنند و از پرداختن به مسائل سیاسی باز بمانند.
همان شیوه ای که سلاطین جائر در طول تاریخ از آن برای استعمار و استسمار ملت ها از آن استفاده می کردند. منصور دوانقی از خلفای عباسی از برنامه ای مشابه همین ، در زمان خود استفاده می کرد. وقتی منصور به خلافت رسید برنامه فلج کردن اقتصاد را اجرا کرد ؛ به این شیوه که مالیات را چند برابر کرد و مردم را در فقر قرار داد. به گونه ای که مردم حتی در نان خود محتاج وی بودند.به منصور اعتراض کردند و گفتند این چه شیوه ای است؟ منصور این ضرب المثل را خواند «اجع کلبک یتبعک» سگت را گرسنه نگه دار تا به طمع نان دنبال تو بیاید.
لذا مردم به فکر سیر کردن شکم خود بودند و کاری به خلافت حکمای جائر نداشتند. در طول تاریخ یهودیان را به عنوان موش موزی می شناختند حال برای روشن شدن اینکه سلطه یهود بر رسانه چقدر زیاد است به این قسمت توجه کنید .برنامه هایی مثل تام و جری و میکی موس که شخصیت دوست داشتنی آن موش است در کارتون تام و جری هرچه شخص دوست دارد که گربه موش را بکشد و یا اینکه آن را بزند چنین چیزی تحقق پیدا نمی کند چرا که موش نماد یهود است و کسی حق تعرض را ندارد.سایر برنامه هایی که یک موش شخصیت تراز اول آن است به بهترین نوع و دوست داشتنی ترین حالت آنرا درست می کنند.

کاتب گمنام.

n1

نویسنده : کاتب گمنام | منبع خبر : سایت فرهنگی ایران اسلامی
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۱
  1. مرتضی :
    27 جولای 19

    بوی کتاب تلمود اومده که مردم رو به فوتبال و بسکتبال سرگرم کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.